Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | RDX Inc |
| Страна производитель | Пакистан |
| Длина | 60 см |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 13 см |
| Форма | Прямая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | Великобританія |
- Цена: 4 660 ₴




